Armed Ort i Szalone Cytryny na zwycięskim szlaku

Z nawiązką odbili sobie niepowodzenia w konfrontacjach z liderem piłkarze Armed Ort i Szalonych Cytryn. W sumie, w pierwszej majowej serii wbili rywalom 22 gole!

Tym razem lider - San Marino - zgarnął trzy punkty bez gry. Porażkę Woli z Szalonymi Cytrynami wykorzystał natomiast Tekom, który po zwycięstwie nad DrukPointem dołączył do Windoora w grupie pościgowej za ścisłą czołówką.

WINDOOR - ZEBRRA TV 3:3: G. Karasiewicz, M. Zakrzewski, Sobania - P. Zakrzewski 2, A. Tomczyk
DRUKPOINT - TEKOM 1:5: R. Zagożdżon - D. Czpak 2, M. Kazimierczak, M. Wójcik, A. Zawadzki
POL - POŻ - SAN MARINO 0:3
KT AJAX SENIOR - ARMED ORT 2:18: Dobrasiewicz, Głogowski - O. Bawor 5, Wodzyński 5, K. Czachor 3, Gorczyński 2, Szczepaniak 2, T. Kucharski