Armed Ort na fotelu lidera

Konfrontacja niepokonanych do tej pory Armed Ort i Imperialu nie zawiodła! Górą ubiegłoroczny czołowy zespół ligi, który wygrał 5:1. Pierwszy punkt w sezonie zdobył zespół Kajtek, który zremisował z Tekomem 3:3.

Strzelecki rekord pobił zespół Szalonych Cytryn, który golkipera rywali pokonał aż 23 razy. Liderem strzelców jest natomiast Tomasz Krawiec, który w czwartkowy wieczór zanotował aż dziesięć goli.

WYNIKI 4. KOLEJKI:
ZEBRRA TV - DRUKPOINT 1:4:
Skopek - Zagożdżon 2, Szzepański, Bogucki
ARMED ORT - IMPERIAL 5:1: Wodzyński 2, Skórnicki 2, D. Czachor - Gajownik
KT AJAX SENIOR - SZALONE CYTRYNY 0:23: T. Krawiec 10, Abramczyk 3, Urbaniak 3, Podymniak 3, M. Duda 2, Suwała, Just
SAN MARINO - KLUB KOKOSA 9:2: Cichawa 3, Latała, Derdak, Michalski, Miłosz, Mularski, Wurman - T. Bienias 2
WOLA - CERRAD RADOM 5:4: G. Korycki 2, Borkowski, Kaczmarczyk, Staśkiewicz - P. Kapusta, M. Słomski, D. Błasiński, P. Czarnota
TEKOM - KAJTEK 3:3: D. Czpak, M. Wójcik, P. Białkowski - K. Koszałka 2, Siczek
WINDOOR - POL - POŻ, poniedziałek, godz. 20.30