Deszcz im nie straszny - nowy lider, ścisk w czołówce!

Niezatapialni są uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po stoczonej w obfitych opadach serii aż pięć drużyn otwierających tabelę ma taki sam dorobek punktowy!

Gdy wieczorem nad Radom dotarły regularne opady deszczu i silne podmuchy wiatru, wydawało się, że tylko najbardziej wytrwali uczestnicy zmagań, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, stawią się na plac boju. Tymczasem okazało się, że nikt z piłkarzy nie "wymięka", a śliska nawierzchnia zachęciła wielu do oddawania strzałów z dystansu. To właśnie one były ozdobą tego wieczoru.

W meczu na szczycie Szalone Cytryny odprawiły Armed Ort i dzięki okazałemu bilansowi bramkowemu, wskoczyły na fotel lidera. Obydwa zespoły mają po 15 "oczek", a dzięki zwycięstwom, dołączyły do nich również San Marino i Wola. Ostatnie mecze i wywalczone remisy przekonywały o progresie dyspozycji teamu Kajtek. W czwartek cierpliwość jego piłkarzy została nagrodzona, bowiem doczekał się pierwszego triumfu w sezonie, i to jakże okazałego!

WYNIKI:
ZEBRRA TV - POL - POŻ 1:8: M. Skopek - C. Bursa 7, Kołaczyk
ARMED ORT - SZALONE CYTRYNY 2:5: D. Czachor, T. Kucharski - Krawiec 3, Just, Abramczyk
WOLA - IMPERIAL 4:1: Sobczyk 2, Korycki, Jaśkiewicz - Głogowski
SAN MARINO - DRUKPOINT 10:5: K. Stępniewski 3, A. Latała 2, Derdak 2, Miłosz, Cichawa, Wurman - D. Szczepański 2, P. Żurowski, R. Zagożdżon, D. Dobrosiewicz
KAJTEK - CERRAD 8:2: M. Strzelec 3, D. Fijałkowski 2, Piotrowski, Ł. Rolski, Koszałka - Kapusta, M. Kowalczyk
TEKOM - KLUB KOKOSA 6:1: P. Rybiński 3, D. Czpak, M. Wójcik, M. Kazimierczak - M. Kwaśnik
WINDOOR - KT AJAX SENIOR (poniedziałek, 24.10, godz. 20.30)