Efektowne otwarcie nowego sezonu

San Marino i Szalone Cytryny otwierają tabelę po pierwszych trzech kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR-u.

Wspomniane teamy mogą pochwalić się kompletem punktów. Podobnie jest z ekipami Jamajki i Kajtkiem, tyle, że te dwa ostatnie zespoły mają o jeden mecz rozegrany mniej. W ostatniej serii Cytryny rozbiły Drukpoint aż 9:1. San Marino tymczasem pokonało Wolę 3:1. Niespodziewanie tylko jeden punkt w konfrontacji z FC Królewscy wywalczyła Ekoidea. Obydwa teamy zanotowały po trzy trafienia. W jednej z najciekawszych potyczek ostatniej serii Jamajka pokonała Armed Ort 4:1.

Od pierwszej serii trwa także emocjonujący wyścig po koronę króla strzelców zmagań. Obecnie po dziewięć strzelonych goli na swoim koncie mają Piotr Cichawa z San Marino oraz Cezary Bursa z Klubu kokosa.