Mroźne podsumowanie jesieni

Mroźne podsumowanie jesieni

W bardzo niskiej temperaturze podsumowali uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej MOSIR-u jesienne występy. Po dziewięciu kolejkach na czele klasyfikacji Szalone Cytryny i San Marino.

Stało się już tradycją, że wspomniany duet walczy o najcenniejsze laury w rozgrywkach. Jesienna rywalizacja potwierdziła także ich tegoroczną dominację. Szalone Cytryny rozegrały dziewięć spotkań, San Marino osiem. I wszystkie wygrały.

Równie emocjonująco co o mistrzostwo, zapowiada się rywalizacja o trzecie miejsce. PAKO, Ekoidea i Kajtek dzieli zaledwie różnica jednego punktu, a i wiosenny wystrzał formy jednej z niżej plasujących się ekip: FC Amatorka, Armed Ort, Wola i kolejnych może przynieść sporo zamieszania.

Co ciekawe, z rozegranych jesienią 72 spotkań, żadne nie zakończyło się bezbramkowym remisem! W dwóch przypadkach o losach pojedynku decydował jeden gol. W pozostałych pojedynkach celnych trafień było co niemiara. Do najbardziej szalonych spotkań należałoby uznać konfrontację pomiędzy Jamajką i Windoorem z zamykającej jesień serii, w której padło aż 23 gole. 12:11 wygrał Windoor. Najwyższe triumfy różnicą dziesięciu goli jesienią odnotowały San Marino w czwartej kolejce (10:0) oraz Szalone Cytryny w szóstej serii (12:2). W obydwu przypadkach pokonały ekipę Pierrota. Ci ostatni wciąż czekają na pierwsze punkty w rozgrywkach.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości