Niespodzianki u progu wiosny w ALPN

Uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 7-osobowej wrócili w komplecie na boiska. I już po pierwszej wiosennej odsłonie można stwierdzić, że zmiany kadrowe, jakich dokonały poszczególne zespoły, będą miały ogromny wpływ na poziom rywalizacji.

Największą niespodzianką pierwszej kolejki rundy rewanżowej była porażka lidera San Marino z Tekomem. Dzięki niej jednak tabela na samym jej szczycie niezwykle się spłaszczyła, co gwarantuje ogromne emocje w kolejnych odsłonach.

Wyniki XIV kolejki:
WINDOOR - WOLA RADOM 1:2: Sikorski - Borkowski 2
SAN MARINO - TEKOM 2:4: Michalski, Mazur - Skrok, Białkowski, Rybiński, Burzyński
ARMED ORT - KAJTEK 3:2: Kucharski 2, D. Czachor - Szary 2
KT AJAX SENIOR - KLUB KOKOSA 0:6: M. Bienias 2, Zaręba, Kowalik, Mąkosa, Mortka
ZEBRRA TV - CERRAD RADOM 4:1: T. Skopek, Zakrzewski, M. Skopek, J. Orczykowski - Walnowski
POL - POŻ - IMPERIAL 4:10: Bursa 3, sam - Trzosek 2, D. Pawłowski 2, Górniak 2, Nogaj 2, Latała,
SZALONE CYTRYNY - DRUKPOINT 4:1: Krawiec 2, A. Abramczyk, Duda - Koziarski