Przed nami ostatnia odsłona ALPN

Uczestnicy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej po raz ostatni w tym sezonie spotkają się w pełnym składzie w czwartkowy wieczór, 8 czerwca. Szanse na mistrzowski tytuł wciąż ma trzy drużyny!

Po rozegranych 25. kolejkach na szczycie tabeli, z dorobkiem 66 punktów plasują się trzy ekipy - San Marino, Szalone Cytryny oraz Armed Ort. To właśnie one rozstrzygną pomiędzy sobą losy medalowych pozycji,a co ciekawe, mistrza poznamy dopiero w zamykającej sezon batalii, zaplanowanej na godz. 21.20. Zakończenie zmagań, wręczenie pucharów i medali ok. godz. 22.30.

Rozkład 26. kolejki: IMPERIAL - SZALONE CYTRYNY, KLUB KOKOSA - POL - POŻ (godz. 19), CERRAD RADOM - KT AJAX SENIOR, Kajtek - ZEBRRA TV (godz. 20.10), WOLA - SAN MARINO, TEKOM - ARMED ORT (21.20). W poniedziałkowym meczu: WINDOOR - DRUKPOINT 5:6

fot. Na zdjęciu triumfatorzy z ubiegłego sezonu, drużyna San marino