Rekordowy łup lidera

Aż 24 gole zdobyli piłkarze San Marino ustanawiając strzelecki rekord zmagań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

San Marino nie miało litości dla osłabionego brakiem Andrzeja Drachala KT Ajax. Lider klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców, Tomasz Krawiec poprowadził Szalone Cytryny do ważnego zwycięstwa nad Tekomem. Trzy "oczka" zainkasowały także Armed Ort, Cerrad, Kajtek oraz Wola.

Bohaterem pojedynku Klub Kokosa - Windoor był bramkarz triumfatorów, Marcin Głogowski, który wielokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola.

Wyniki:
DRUKPOINT - KAJTEK 2:5: R. Zagożdżon, A. Bogucki - M. Strzele 2, P. Piotrowski, M. Żyła, M. Masiarz
IMPERIAL - CERRAD 4:6: Górniak, Towarek, Pawłowski, Janas - P. Gawlik 5, P. Skura
POL - POŻ - WOLA RADOM 0:3 (vo)
SZALONE CYTRYNY - TEKOM 6:3: T. Krawiec 4, J. Gogacz, M. Just - D.Czpak 2, P. Białkowski.
KT AJAX SENIOR - SAN MARINO 1:24: M. Gajda - P. Cichawa 8, Stępniewski 6, K. Pietrzykowski 3, A. Mularski 3, K. Michalski 2, Derdak 2.
ZEBRRA TV - ARMED ORT 0:6: R. Piros 2, M. Szczepaniak, R. Lesisz, K. Wodzyński, K. Czachor
KLUB KOKOSA - WINDOOR 4:3: M. Sikorski 2, M. Prusiński, Karasiewicz - K. Kutkiewicz 2, E. Płatkowski