San Marino mistrzem ALPN 2016/17

Ponad 1500 goli, niemal 10 miesięcy rywalizacji i walka o mistrzowski tytuł do ostatniej serii - taka była zakończona właśnie edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Mistrzowski tytuł obroniła drużyna San Marino.

Po rozegranych 25. kolejkach na szczycie tabeli, z dorobkiem 66 punktów plasowało się trzy ekipy - San Marino, Szalone Cytryny oraz Armed Ort. I w takiej kolejności - dodajmy, identycznej, jak rok wcześniej, zakończyły się zmagania, których organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W jego imieniu, nagrody dla najlepszych wręczali prezes, Grzegorz Janduła oraz koordynator rozgrywek, Krzysztof Hajduk.

Najlepszym bramkarzem sezonu został Sławomir Banach z Szalonych Cytryn. Ponad sto strzelonych goli dało tytuł najskuteczniejszego piłkarza rozgrywek Piotrowi Cichawie.

IMPERIAL - SZALONE CYTRYNY 1:5,
KLUB KOKOSA - POL - POŻ 3:0