Szalone Cytryny mistrzem ALPN 2017/18

Ekipa Szalonych Cytryn została mistrzem ALPN 2017/18 detronizując tym samym ubiegłorocznego triumfatora - San Marino.

Niemal 10 miesięcy rywalizacji i walka o mistrzowski tytuł do ostatniej serii - to już tradycja w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Mistrzowski tytuł tym razem przypadł Szalonym Cytrynom. Przed ostatnią serią zmagań na szczycie tabeli, z dorobkiem 18 punktów plasowały się właśnie Szalone Cytryny. San Marino traciło do nich trzy punkty, a z tyłu czaiły się Jamajka, Ekoidea i Armed Ort. W decydującym meczu Cytryny wysoko pokonały San Marino i zepchnęły ten team na najniższy stopień podium. Drugie miejsce zajęli gracze Ekoidei.

Organizatorem zmagań był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W jego imieniu, nagrody dla najlepszych wręczali prezes, Grzegorz Janduła, dyrektor zarządzający, Robert Dębicki oraz koordynator rozgrywek, Krzysztof Hajduk.

Najlepszym bramkarzem sezonu został Sławomir Banach z Szalonych Cytryn. Tytuł najskuteczniejszego piłkarza rozgrywek przypadł Piotrowi Cichawie.