zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SZALONE CYTRYNY
SZALONE CYTRYNY 7 21 58 - 14 7 0 0
2
EKOIDEA
EKOIDEA 7 15 40 - 23 5 0 2 1 3 13 - 6
3
SAN MARINO R-m
SAN MARINO R-m 7 15 39 - 27 5 0 2 1 0 6 - 13
4
JAMAJKA R.
JAMAJKA R. 7 12 40 - 24 4 0 3
5
ARMED ORT
ARMED ORT 7 9 24 - 36 3 0 4
6
WOLA RADOM
WOLA RADOM 7 6 11 - 48 2 0 5 1 3 3 - 1
7
IMPERIAL
IMPERIAL 7 6 17 - 30 2 0 5 1 0 1 - 3
8
WINDOOR
WINDOOR 7 0 13 - 40 0 0 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
IMPERIAL
2:0
ARMED ORT
SAN MARINO R-m
9:0
WOLA RADOM
EKOIDEA
1:4
JAMAJKA R.
SZALONE CYTRYNY
10:0
WINDOOR
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
IMPERIAL
3:9
SZALONE CYTRYNY
EKOIDEA
5:1
WOLA RADOM
JAMAJKA R.
2:3
ARMED ORT
SAN MARINO R-m
3:0*
WINDOOR
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
4:7
ARMED ORT
SZALONE CYTRYNY
4:2
EKOIDEA
SAN MARINO R-m
6:1
IMPERIAL
WOLA RADOM
2:14
JAMAJKA R.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
IMPERIAL
4:3
WINDOOR
EKOIDEA
13:6
SAN MARINO R-m
JAMAJKA R.
4:7
SZALONE CYTRYNY
ARMED ORT
6:1
WOLA RADOM
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
1:3
WOLA RADOM
SZALONE CYTRYNY
9:3
ARMED ORT
SAN MARINO R-m
5:4
JAMAJKA R.
IMPERIAL
3:4
EKOIDEA
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
EKOIDEA
6:2
WINDOOR
JAMAJKA R.
5:3
IMPERIAL
ARMED ORT
2:9
SAN MARINO R-m
WOLA RADOM
1:12
SZALONE CYTRYNY
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
WOLA RADOM
3:1
IMPERIAL
WINDOOR
3:7
JAMAJKA R.
ARMED ORT
3:9
EKOIDEA
SZALONE CYTRYNY
7:1
SAN MARINO R-m
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ALIBI
ALIBI 7 18 44 - 24 6 0 1 1 3 3 - 1
2
Kajtek
Kajtek 7 18 31 - 13 6 0 1 1 0 1 - 3
3
TEKOM
TEKOM 7 15 32 - 18 5 0 2
4
KLUB KOKOSA
KLUB KOKOSA 7 10 39 - 32 3 1 3
5
WERBA-TRANS DK RADOM
WERBA-TRANS DK RADOM 7 7 23 - 28 2 1 4
6
CERRAD RADOM
CERRAD RADOM 7 6 34 - 55 2 0 5 1 3 8 - 7
7
ZEBRRA TV
ZEBRRA TV 7 6 20 - 46 2 0 5 1 0 7 - 8
8
DRUKPOINT
DRUKPOINT 7 3 24 - 31 1 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CERRAD RADOM
5:12
KLUB KOKOSA
DRUKPOINT
3:5
ALIBI
TEKOM
2:1
WERBA-TRANS DK RADOM
Kajtek
9:0
ZEBRRA TV
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KLUB KOKOSA
1:3
DRUKPOINT
ZEBRRA TV
3:2
WERBA-TRANS DK RADOM
Kajtek
7:3
CERRAD RADOM
ALIBI
2:11
TEKOM
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
DRUKPOINT
2:3
Kajtek
TEKOM
2:5
KLUB KOKOSA
WERBA-TRANS DK RADOM
3:7
ALIBI
ZEBRRA TV
7:8
CERRAD RADOM
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KLUB KOKOSA
6:6
WERBA-TRANS DK RADOM
Kajtek
3:2
TEKOM
ZEBRRA TV
0:7
ALIBI
CERRAD RADOM
7:6
DRUKPOINT
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DRUKPOINT
4:6
ZEBRRA TV
ALIBI
8:2
KLUB KOKOSA
TEKOM
6:4
CERRAD RADOM
WERBA-TRANS DK RADOM
1:3
Kajtek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kajtek
1:3
ALIBI
CERRAD RADOM
3:5
WERBA-TRANS DK RADOM
DRUKPOINT
2:4
TEKOM
ZEBRRA TV
3:11
KLUB KOKOSA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ZEBRRA TV
1:5
TEKOM
ALIBI
12:4
CERRAD RADOM
WERBA-TRANS DK RADOM
5:4
DRUKPOINT
KLUB KOKOSA
2:5
Kajtek

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości