zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SAN MARINO R-m
SAN MARINO R-m 26 69 232 - 69 23 0 3 2 6 9 - 3
2
SZALONE CYTRYNY
SZALONE CYTRYNY 26 69 160 - 54 23 0 3 2 0 3 - 9
3
ARMED ORT
ARMED ORT 26 67 142 - 55 22 1 3
4
TEKOM
TEKOM 26 54 125 - 60 17 3 6
5
WOLA RADOM
WOLA RADOM 26 46 103 - 80 15 1 10
6
WINDOOR
WINDOOR 26 44 107 - 103 14 2 10
7
Kajtek
Kajtek 26 41 139 - 112 13 2 11
8
DRUKPOINT
DRUKPOINT 26 31 104 - 106 10 1 15
9
ZEBRRA TV
ZEBRRA TV 26 28 57 - 161 9 1 16
10
CERRAD RADOM
CERRAD RADOM 26 26 86 - 121 8 2 16
11
IMPERIAL
IMPERIAL 26 25 102 - 102 8 1 17
12
KLUB KOKOSA
KLUB KOKOSA 26 17 63 - 120 5 2 19
13
POL - POŻ
POL - POŻ 26 12 85 - 173 4 0 22
14
KT AJAX SENIOR
KT AJAX SENIOR 26 9 91 - 280 3 0 23
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TEKOM
6:5
SAN MARINO R-m
Kajtek
3:5
ARMED ORT
CERRAD RADOM
2:5
ZEBRRA TV
KLUB KOKOSA
11:1
KT AJAX SENIOR
IMPERIAL
14:1
POL - POŻ
DRUKPOINT
2:6
SZALONE CYTRYNY
WOLA RADOM
4:1
WINDOOR
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
POL - POŻ
5:7
DRUKPOINT
ZEBRRA TV
3:0
KLUB KOKOSA
ARMED ORT
9:2
CERRAD RADOM
SAN MARINO R-m
6:2
Kajtek
WINDOOR
2:6
SZALONE CYTRYNY
WOLA RADOM
1:2
TEKOM
KT AJAX SENIOR
1:8
IMPERIAL
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CERRAD RADOM
1:7
SAN MARINO R-m
IMPERIAL
7:2
ZEBRRA TV
Kajtek
1:7
WOLA RADOM
KLUB KOKOSA
1:2
ARMED ORT
SZALONE CYTRYNY
6:8
POL - POŻ
DRUKPOINT
13:3
KT AJAX SENIOR
TEKOM
2:4
WINDOOR
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ARMED ORT
5:1
IMPERIAL
ZEBRRA TV
1:4
DRUKPOINT
SAN MARINO R-m
9:2
KLUB KOKOSA
KT AJAX SENIOR
0:23
SZALONE CYTRYNY
TEKOM
3:3
Kajtek
WOLA RADOM
5:4
CERRAD RADOM
WINDOOR
6:5
POL - POŻ
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
CERRAD RADOM
0:1
TEKOM
IMPERIAL
2:3
SAN MARINO R-m
KLUB KOKOSA
1:10
WOLA RADOM
DRUKPOINT
4:5
ARMED ORT
SZALONE CYTRYNY
11:2
ZEBRRA TV
POL - POŻ
13:2
KT AJAX SENIOR
Kajtek
5:5
WINDOOR
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ARMED ORT
2:5
SZALONE CYTRYNY
ZEBRRA TV
1:8
POL - POŻ
SAN MARINO R-m
10:5
DRUKPOINT
WOLA RADOM
4:1
IMPERIAL
TEKOM
6:1
KLUB KOKOSA
Kajtek
8:2
CERRAD RADOM
WINDOOR
6:5
KT AJAX SENIOR
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KLUB KOKOSA
2:13
Kajtek
IMPERIAL
0:4
TEKOM
SZALONE CYTRYNY
3:4
SAN MARINO R-m
DRUKPOINT
3:4
WOLA RADOM
POL - POŻ
3:4
ARMED ORT
KT AJAX SENIOR
14:2
ZEBRRA TV
CERRAD RADOM
1:2
WINDOOR
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SAN MARINO R-m
11:4
POL - POŻ
TEKOM
4:2
DRUKPOINT
ARMED ORT
10:5
KT AJAX SENIOR
WOLA RADOM
3:8
SZALONE CYTRYNY
Kajtek
5:4
IMPERIAL
CERRAD RADOM
4:4
KLUB KOKOSA
ZEBRRA TV
1:7
WINDOOR
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
IMPERIAL
4:6
CERRAD RADOM
DRUKPOINT
2:5
Kajtek
SZALONE CYTRYNY
6:3
TEKOM
POL - POŻ
0:3*
WOLA RADOM
ZEBRRA TV
0:6
ARMED ORT
KT AJAX SENIOR
1:24
SAN MARINO R-m
WINDOOR
4:3
KLUB KOKOSA
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SAN MARINO R-m
31:0
ZEBRRA TV
TEKOM
7:1
POL - POŻ
Kajtek
4:7
SZALONE CYTRYNY
WOLA RADOM
15:4
KT AJAX SENIOR
CERRAD RADOM
3:3
DRUKPOINT
KLUB KOKOSA
1:5
IMPERIAL
WINDOOR
2:9
ARMED ORT
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SZALONE CYTRYNY
4:1
CERRAD RADOM
DRUKPOINT
5:1
KLUB KOKOSA
POL - POŻ
4:8
Kajtek
KT AJAX SENIOR
5:11
TEKOM
ARMED ORT
2:4
SAN MARINO R-m
ZEBRRA TV
0:6
WOLA RADOM
IMPERIAL
3:5
WINDOOR
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TEKOM
3:0*
ZEBRRA TV
Kajtek
15:4
KT AJAX SENIOR
CERRAD RADOM
8:3
POL - POŻ
WOLA RADOM
2:6
ARMED ORT
KLUB KOKOSA
0:3*
SZALONE CYTRYNY
IMPERIAL
2:7
DRUKPOINT
WINDOOR
2:8
SAN MARINO R-m
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SZALONE CYTRYNY
6:0
IMPERIAL
POL - POŻ
7:3
KLUB KOKOSA
ZEBRRA TV
1:7
Kajtek
KT AJAX SENIOR
4:11
CERRAD RADOM
ARMED ORT
3:2
TEKOM
SAN MARINO R-m
5:1
WOLA RADOM
DRUKPOINT
3:5
WINDOOR
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
1:2
WOLA RADOM
ARMED ORT
3:2
Kajtek
SAN MARINO R-m
2:4
TEKOM
ZEBRRA TV
4:1
CERRAD RADOM
KT AJAX SENIOR
0:6
KLUB KOKOSA
SZALONE CYTRYNY
4:1
DRUKPOINT
POL - POŻ
4:10
IMPERIAL
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SZALONE CYTRYNY
7:3
WINDOOR
KLUB KOKOSA
2:1
ZEBRRA TV
DRUKPOINT
11:1
POL - POŻ
Kajtek
3:10
SAN MARINO R-m
CERRAD RADOM
1:10
ARMED ORT
TEKOM
0:4
WOLA RADOM
IMPERIAL
12:0
KT AJAX SENIOR
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
4:2
TEKOM
SAN MARINO R-m
11:4
CERRAD RADOM
ZEBRRA TV
7:5
IMPERIAL
ARMED ORT
4:2
KLUB KOKOSA
WOLA RADOM
8:5
Kajtek
POL - POŻ
3:10
SZALONE CYTRYNY
KT AJAX SENIOR
3:7
DRUKPOINT
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
POL - POŻ
3:7
WINDOOR
IMPERIAL
2:5
ARMED ORT
DRUKPOINT
1:3
ZEBRRA TV
SZALONE CYTRYNY
11:2
KT AJAX SENIOR
KLUB KOKOSA
3:11
SAN MARINO R-m
Kajtek
4:8
TEKOM
CERRAD RADOM
3:2
WOLA RADOM
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
5:3
Kajtek
SAN MARINO R-m
4:2
IMPERIAL
TEKOM
5:2
CERRAD RADOM
ARMED ORT
4:0
DRUKPOINT
WOLA RADOM
5:3
KLUB KOKOSA
ZEBRRA TV
3:11
SZALONE CYTRYNY
KT AJAX SENIOR
7:3
POL - POŻ
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KT AJAX SENIOR
5:11
WINDOOR
SZALONE CYTRYNY
2:0
ARMED ORT
POL - POŻ
0:3*
ZEBRRA TV
IMPERIAL
1:1
WOLA RADOM
DRUKPOINT
5:9
SAN MARINO R-m
CERRAD RADOM
4:6
Kajtek
KLUB KOKOSA
3:3
TEKOM
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
4:1
CERRAD RADOM
TEKOM
4:0
IMPERIAL
Kajtek
4:2
KLUB KOKOSA
SAN MARINO R-m
5:0
SZALONE CYTRYNY
WOLA RADOM
1:2
DRUKPOINT
ARMED ORT
11:0
POL - POŻ
ZEBRRA TV
2:1
KT AJAX SENIOR
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
3:3
ZEBRRA TV
POL - POŻ
0:3*
SAN MARINO R-m
DRUKPOINT
1:5
TEKOM
SZALONE CYTRYNY
4:1
WOLA RADOM
KT AJAX SENIOR
2:18
ARMED ORT
KLUB KOKOSA
0:5
CERRAD RADOM
IMPERIAL
4:6
Kajtek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KLUB KOKOSA
2:6
WINDOOR
Kajtek
4:1
DRUKPOINT
CERRAD RADOM
8:3
IMPERIAL
TEKOM
0:2
SZALONE CYTRYNY
WOLA RADOM
6:5
POL - POŻ
ARMED ORT
3:1
ZEBRRA TV
SAN MARINO R-m
18:3
KT AJAX SENIOR
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
ARMED ORT
4:1
WINDOOR
POL - POŻ
0:11
TEKOM
ZEBRRA TV
2:12
SAN MARINO R-m
SZALONE CYTRYNY
4:3
Kajtek
KT AJAX SENIOR
2:3
WOLA RADOM
IMPERIAL
1:3
KLUB KOKOSA
DRUKPOINT
2:4
CERRAD RADOM
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
3:5
IMPERIAL
CERRAD RADOM
1:3
SZALONE CYTRYNY
KLUB KOKOSA
4:5
DRUKPOINT
TEKOM
13:2
KT AJAX SENIOR
Kajtek
8:2
POL - POŻ
SAN MARINO R-m
4:6
ARMED ORT
WOLA RADOM
2:5
ZEBRRA TV
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
SAN MARINO R-m
5:3
WINDOOR
ZEBRRA TV
1:12
TEKOM
KT AJAX SENIOR
5:10
Kajtek
ARMED ORT
2:0
WOLA RADOM
POL - POŻ
2:3
CERRAD RADOM
SZALONE CYTRYNY
3:0*
KLUB KOKOSA
DRUKPOINT
2:5
IMPERIAL
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
WINDOOR
5:6
DRUKPOINT
KLUB KOKOSA
3:0
POL - POŻ
IMPERIAL
1:5
SZALONE CYTRYNY
Kajtek
2:4
ZEBRRA TV
CERRAD RADOM
4:10
KT AJAX SENIOR
TEKOM
4:4
ARMED ORT
WOLA RADOM
3:11
SAN MARINO R-m

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij