Mamy Komplet drużyn !

Jesień zawitała do nas na dobre. A to oznacza, że na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rusza nowa edycja Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Rozgrywki w wielu względach będą wyjątkowe!

Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, niesamowita atmosfera występów przy sztucznym oświetleniu, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na obiektach MOSiR jednymi z najlepszych - zachwalają organizatorzy. W tym roku mecze będą rozgrywane na nowo wyremontowanej nawierzchni sztucznego boiska przy ul. Chałubińskiego. Dodatkową atrakcją dla uczestników zmagań będzie to, że wszyscy otrzymają komplet firmowych koszulek z własnymi nazwiskami. Nie może zabraknąć także nagród dla najlepszych strzelców i bramkarza imprezy.

Do rywalizacji w tegorocznej odsłonie ligi ALPN zgłosiło się kilkanaście drużyn. Po weryfikacji do zmagań przystąpi dziesięć zespołów, a te toczyć się będą systemem „każdy z każdym” w rundzie jesiennej oraz wiosennej.