Rekordowa seria w lidze MOSiR-u

Wyborną ucztę przeżyli w piątej serii zmagań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ci, którzy twierdzą, że solą futbolu są gole. Padło ich aż 64, a 21 na swoje konto dopisał team lidera rozgrywek - Armed Ort

Snajperzy ekip uczestniczących w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, prezentują formę odwrotnie proporcjonalną do spadającej temperatury. W piątej odsłonie zmagań przeszli samych siebie. Na pozycję lidera klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników ligi wskoczył ponownie Tomasz Krawiec. W czwartkowy wieczór strzelił osiem bramek i ma ich już na swoim koncie 22. Poprowadził tym samym swój zespół, Szalone Cytryny do triumfu nad Future Team 10:1.

Rekordowe zwycięstwo w obecnej odsłonie rywalizacji ALPN odniósł otwierający tabelę Armed Ort. Zdobyczą bramkową podzieliło się aż ośmiu graczy, a ciekawostką jest, że gole na swoim koncie w tej edycji ma już 11 zawodników tego zespołu. Do strzeleckiej dyspozycji najmocniejszych ekip ligi w czwartkowy wieczór dostosowała się także Wola, której zawodnicy bramkarza rywali pokonali aż 14-krotnie.

Wyrównane pojedynki stoczyły San Marino z Friends of Archiwum oraz Orły Radom z No Name. Zwycięstwa stały się udziałem tych pierwszych ekip. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na wywalczony komplet punktów przez Orły. Była to bowiem pierwsza zdobycz tego zespołu w tym sezonie.

FRIENDS OF ARCHIWUM - SAN MARINO 2:4: Mleczkowski, Szast - A. Latała 2, Miłosz, Najdzik

SZALONE CYTRYNY - FUTURE TEAM 10:1: Krawiec 8, Just, Bryła - Markowski

ORŁY RADOM - NO NAME 5:4: Woźniak 2, Skrok, Gołda, Bukalski - Zagożdżon 2, Bogucki, Koziarski

POL-POŻ - ARMED ORT 3:21: Mazurkiewicz 2, Chruślak - Bawor 5, Tuszyński 4, Piros 4, D. Czachor 2, Wodzyński 2, Skórnicki 2, K. Czachor, Kucharski -