Rusza runda rewanżowa w ALPN

Pandemia koronawirusa namieszała w zmaganiach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez MOSiR w Radomiu. Po długiej przerwie wznawiamy rozgrywki, w której poznamy mistrza przerwanej edycji.

Przypomnijmy, że każda z ekip jesienią rozegrała po 10 spotkań i najwięcej, 27 punktów, wywalczyły w nich Szalone Cytryny. Jesienią zapowiada się niezwykle emocjonująca rywalizacja o miejsca na podium, bowiem druga Ekoidea ma na swoim koncie 22 punkty, trzecia Drużyna Bez Nazwy 21, czwarty Armed Ort 19, a piąty Kajtek 18. Nie można wykluczać także szans nieobliczalnych ekip Imperialu czy Klubu Kokosa.

W 12. kolejce zagrają:
ALIBI - KAJTEK, poniedziałek, 14 września, godz. 20.30