Emocje na finiszu rozgrywek

Trzy kolejki pozostały do zakończenia Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po ostatniej serii, lider tabeli, Szalone Cytryny ma pięć punktów przewagi nad San Marino

Kto wie, czy XIV kolejka rywalizacji amatorów nie okaże się decydująca dla końcowej kolejności. W meczu na szczycie Ekoidea pokonała wicelidera - San Marino 7:3. Pięć trafień dla wygranych zanotował Maciej Słomski.

Przebudziły się także zespoły z końca tabeli. Najskuteczniejszą ekipą minionej serii było Alibi, które pokonało Imperial az 11:3. Drugi triumf z rzędu zanotował także Pierrot, a jego piłkarze, w meczach z Drukpointem i Klubem Kokosa strzelili więcej bramek, niż połowa ich dotychczasowego dorobku z całego sezonu!

W klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy prowadzi Piotr Cichawa z SAN MARINO (30 goli) przed Cezarym Bursą (KLUB KOKOSA, 25 goli), Krzysztofem Banaszkiewiczem (SZALONE CYTRYNY) i Mateuszem Sokołowskim (EKOIDEA) - obydwaj po 19 goli