Szalone Cytryny mistrzem ALPN 2018/19

Ekipa Szalonych Cytryn obroniła tytuł wywalczony przed rokiem i także w sezonie 2018/19 została mistrzem rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Niemal 10 miesięcy rywalizacji i walka o mistrzowski tytuł niemal do samego końca to już tradycja w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Mistrzowski tytuł, podobnie jak przed rokiem przypadł Szalonym Cytrynom. W kończącym sezon meczu z wicemistrzem - San Marino przegrywały już 0:2, ale sześć strzelonych goli z rzędu pozwoliły im przypieczętować tytuł. Co ciekawe, Cytryny odniosły w tej edycji komplet zwycięstw! Obok okazałego pucharu i medali ich piłkarze otrzymali także od organizatora bon o wartości 1000 złotych!

Po roku przerwy na podium wrócił ArmedOrt. Triumf w ostatniej serii pozwolił wywalczyć czwartą lokatę Ekoidei, a kolejne pozycje zajęły zespoły: Kajtek, Pako Radom, FC Amatorka, Wola, Klub Kokosa, Jamajka, Team Janas, FC Królewscy, Imperial, Alibi, Drukpoint i Pierrot. W trakcie rozgrywek z gry wycofała się ekipa Windoora.

Organizatorem zmagań był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a koordynatorem zmagań Krzysztof Hajduk. Puchary i nagrody w ich imieniu wręczał dyrektor Robert Dębicki.

Najlepszym bramkarzem sezonu został Sławomir Banach z Szalonych Cytryn. Tytuł najskuteczniejszego piłkarza rozgrywek przypadł Piotrowi Cichawie.