Emocje na otwarcie nowego sezonu

Już pierwsza kolejka zapewniła, że sezon 2016/17 będzie ze wszechmiar wyjątkowy

14 drużyn, w tym aż połowa debiutantów, świadczy o tym, że rozgrywki piłkarskie amatorów organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu systematycznie zyskują coraz większą popularność. Co więcej, nie ma w nich ekip przypadkowych, o czym świadczą chociażby pierwsze wyniki. Imperial czy Klub Kokosa, aplikując rywalom ponad 10 goli, od razu zgłosili aspiracje do walki o najcenniejsze trofea. A fakt, że z obrońcą mistrzowskiego tytułu, San Marino, wygrał zespół Tekom, ugruntowuje w przekonaniu, że w ALPN nikt nie ma monopolu na wygrywanie.

KAJTEK - ARMED ORT 3:4: Piotrowski, Ł. Rolski, Koszałka - Wodzyński 2, Piros, Skórnicki, O. Bawor.
TEKOM - SAN MARINO 6:5: Wójcik 2, Rybiński, Szpak, Kazimierczak, Turbiarz - Murarski 3, Latała, Derdak
KLUB KOKOSA - KT AJAX SENIOR 11:1: T. Bienias 5, Kutkiewicz 2, Kwaśnik, Zaharski, Płatkowski, Kijas - Ciszek
CERRAD RADOM - ZEBRA TV 2:5: A. Gmyrek 2 - Kogut 2, T. Skopek, M. Skopek, Pietrzak
IMPERIAL - POL - POŻ 14:1: D. Pawłowski 5, Trzosek 3, A Pawłowski 2, Górniak 2, Towarek, Dylowicz - Kołaczyk