Hitowa seria dla Szalonych Cytryn i Armed Ort!

Na konfrontacje niepokonanych do tej pory Woli z Friends of Archiwum oraz Armed Ort z San Marino sympatycy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych czekali od tygodnia. W sumie, w tych pojedynkach padło aż 15 goli.

Nie zawiedli się ci, którzy zdecydowali wesprzeć ekipy Archiwum oraz Woli. Jak na hit kolejki przystało, walka na murawie była bardzo zażarta, a jak często w przypadku meczów na szczycie bywa, ekipy podzieliły się punktami.

Swój zwycięski marsz kontynuuje team Szalonych Cytryn, który tym razem zaaplikował dziewięć goli ekipie Pol Poż. Bohaterem spotkania, a także minionej kolejki, został Tomasz Krawiec, który na listę strzelców wpisał się siedmiokrotnie. Tym samym wyszedł na pozycję lidera klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców, a swojemu zespołowi pomógł we wskoczeniu na pierwsze miejsce w tabeli.

Nieprzeciętną dyspozycją strzelecką popisały się także ekipy No Name i Future Team, których gracze zanotowali w sumie 15 goli. Pięć z nich padło łupem Rafała Zagożdżona. Zwycięstwo Armed Ort nad San Marino pozwoliło tej ekipie zasiąść na fotelu wicelidera.

WOLA - FRIENDS OF ARCHIWUM 3:3: Korycki, Oleksy, sam - Mazurek 2, Puchalski

ORŁY RADOM - PRAWIE JAK PIŁKARZE 4:5: Woźniak 2, Chrzanowski, Skrok - Górniak 3, Masiarz 3, Bielecki

ARMED ORT - SAN MARINO 7:3: Stępniewski 2, Wodzyński, Piros, Stawarz, Kucharski, Tuszyński - Najdzik 2, Derdak

POL- POŻ - SZALONE CYTRYNY 0:9: Krawiec 7, O. Abraczyk, A. Abramczyk