Prawie jak reprezentanci. Wola liderem

Wola, Szalone Cytryny, Armed Ort, San Marino oraz Friends of Archiwum mogą poszczycić się mianem niepokonanych w tegorocznej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.

Jak na wiernych fanów reprezentacji Polski przystało, wielu uczestników ALPN MOSiR-u wspierało Biało-Czerwonych w meczach decydujących o awansie do finałów Mistrzostw Europy. Widać, że dyspozycja reprezentantów kraju podziałała równie mobilizująco na uczestników naszych zmagań, jak i nowe komplety strojów, które piłkarze otrzymali od organizatorów zmagań. Systematycznie będziemy prezentować je na zdjęciach . Po tygodniowej przerwie, dyskusji o konfrontacjach kadrowiczów było mnóstwo, a najlepsze zagrania porównywane były właśnie do popisów reprezentantów kraju. Najwięcej pochwał zebrał Adam Najdzik z San Marino, który do pięciu trafień z pierwszej serii dołożył cztery kolejne, a jego zespół wygrał 10:4 z Future Team.

W identycznym stosunku zwycięstwo odniósł Armed Ort, chociaż to Prawie Jak Piłkarze zanotowali świetne otwarcie uzyskując dwubramkową przewagę. W miarę upływu czasu faworyci zmagań przejęli jednak inicjatywę i zgarnęli kolejny komplet punktów.

Strzelecki wyczyn Najdzika w czwartkowy wieczór powtórzyli także Grzegorz Tuszyński z Armed Ort oraz Maciej Oleksy z Woli. Ten ostatni zespół dzięki zwycięstwu 9:1 nad Pol Poż objął fotel lidera tabeli.

Co ciekawe, kolejną czerwoną kartką triumf okupili piłkarze Friends of Archwum. I drugi raz z rzędu otrzymał ją golkiper tego zespołu.

WOLA - POL POŻ 9:1: Oleksy 4, Leśniewski 2, Baryła, Korycki, Sobania - Chruślak.

ORŁY RADOM - FRIENDS OF ARCHIWUM 1:5: Mara - Krzysztofik 3, Mazurek 2.

SAN MARINO - FUTURE TEAM 10:4: Najdzik 4, Derdak 3, A. Latała 2, Mularski - Łęcki 2, Skawiński, Markowski.

NO NAME - SZALONE CYTRYNY 1:4: Zagożdżon - Just, Krawiec, Białczak, Abramczyk.

ARMED ORT - PRAWIE JAK PIŁKARZE 10:4: Tuszyński 4, Piros 3, D. Czachor, K. Czachor, Borkiewicz - Bielecki 2, Nogaj, Chmura.