Lider znów gromi

Konfrontacja KT Ajax z Imperialem podsumowała drugą serię zmagań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej 7-osobowej, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Po tym spotkaniu Imperial wrócił na pierwszą pozycję w tabeli. Piłkarze tego zespołu strzelili w dwóch meczach 22 gole, a na pierwszą pozycję w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników wskoczył Damian Pawłowski, który ma już osiem strzelonych bramek.

KT AJAX SENIOR - IMPERIAL 1:8: Podpłoński - D. Pawłowski 3, Głogowski 2, Górniak 2, Łyżwiński

Pozostałe wyniki 2. kolejki: ZEBRRA TV - KLUB KOKOSA 3:0, POL - POŻ - DRUKPOINT 5:7, SAN MARINO - KAJTEK 6:2, ARMED ORT - CERRAD RADOM 9:2, WOLA RADOM - TEKOM 1:2, WINDOOR - SZALONE CYTRYNY 2:6

W 3. kolejce zagrają (czwartek, 29 września): IMPERIAL - ZEBRRA TV, CERRAD RADOM - SAN MARINO (godz. 19), KLUB KOKOSA - ARMED ORT, KAJTEK - WOLA (godz. 20.10), DRUKPOINT - KT AJAX SENIOR, SZALONE CYTRYNY - POL - POŻ (godz. 21.20), TEKOM - WINDOOR (3 października, godz. 20.30)