Zmagania amatorów nabierają rumieńców

Armed Ort, Szalone Cytryny, Zebrra TV oraz Tekom po dwóch kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 7-osobowej mogą pochwalić się kompletem punktów.

Rywalizacja w amatorskiej lidze organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji nabiera rumieńców. Do wspomnianego na wstępie kwartetu, który triumfował po raz drugi, w poniedziałek może dołączyć najskuteczniejszy zespół serii otwierającej sezon - Imperial. Muszą jednak pokonać seniorów KT Ajax.

Jak na razie najskuteczniejszym zawodnikami ligi są Rafał Zagożdżon (Drukpoint) oraz Tomasz Krawiec z Szalonych Cytryn, którzy mają na swoim koncie po sześć zdobytych goli. Ten pierwszy, w czwartkowy wieczór do siatki rywali trafił czterokrotnie.

ZEBRRA TV - KLUB KOKOSA 3:0: Pietrzak, Kogut, Waniek
POL - POŻ - DRUKPOINT 5:7: Kołaczyk 3, Zuba 2 - Zagożdżon 4, Bogucki, Szczepański, Dobrasiewicz
SAN MARINO - KAJTEK 6:2: Cichawa 4, Michalski 2 - Piotrowski, Rolski
ARMED ORT - CERRAD RADOM 9:2: Bawor 3, Piros 3, Wodzyński 2, Kamil Czachor - Gmyrek, Żebrowski